Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Dachowa

DACHOWA KVĖPUOJANČIOS PLĖVELĖS STOGAMS IR SIENOMS
Dachova tai aukštos klasės danga, naudojama kaip viena būtiniausių stogo dengimo sluoksnių. Pagal savo sudėtį ir struktūrą – tai daugiasluoksnė polipropileno membrana.
Tarp stoginių medžiagų ji klasifikuojama kaip aukšto garo laidumo pradinio dengimo folija. Tai reiškia, kad ją galima dėti virš šilumos izoliacijos, nepaliekant ventiliacinės angos. Membrana Dachova reguliuoja procesus, susijusius su vandens garo kondensavimu ir kondensato kaupimusi, nes jos struktūra padaryta taip, kad nepraleidžia vandens, tačiau puikiai praleidžia vandens garą. Tad vanduo, patekęs po stogo danga, nesudrėkins nei jungiamųjų dalių, nei izoliacijos, bet nutekės nuo membranos paviršiaus. Iš kitos pusės, vandens garas lengvai praeis pro ją į lauką, nesukaupdamas šilumos izoliacijoje. Būtent dėl to čia labai svarbus parametras yra aukštas vandens garo laidumas.
Dachova kaip aukšto garo laidumo folija leidžia nepalikti ventiliacinės angos virš šilumos izoliacijos. Ši savybė žymiai palengvina montavimą bei neleidžia atsirasti drėgmei, kai folija ar izoliacija yra nutiestos nevisiškai tiksliai.
Skirtingai nuo kitų, parduodamų daugelio šalių rinkose, garui pralaidžių folijų, DACHOVA™ yra gaminama elektrostatinio taškinio laminavimo metodu. Šios technologijos dėka membrana yra elastinga ir stipri, o 1-2 mikrometrų pločio mikrotarpai, garantuojantys aukštą garo laidumą, yra tolygiai išdėstyti visame dangos paviršiuje, kas užtikrina puikias gaminio savybes visame plote.